Říjen 2012

The sims 3 Cestovní horečka

20. října 2012 v 5:51The sims 3 Cestovní horečkaVezměte své Simíky na dobrodružství jejich života s The Adventures Sims 3 World. Průvodce své Simíky s vyhlášeným štěstí-nebo potenciální zkázy. Vezměte své Simíky do exotických destinací shánět skryté poklady. Odhalit nové dovednosti, poznat nové rysy osobnosti a sbírat odměny, pokud vaše Sims uspět. Prozkoumejte starobylé hrobky v pyramidách Egypta, umění mistrů bojových na Dálném východě, a objevovat bohatou kulturu a slavné pamětihodnosti Francie. Dobrodružství je na obzoru - co se vaši Simíci objevit?V každé ze tří nových zemí, Francii, Číně a Egyptě, bude váš Simík moci procházet tamní pamětihodnosti. Pokud se se svým Simíkem vypravíte do slunného Francouzského letoviska Champs Les Sims, krom návštěvy dominanty Paříže, Eiffelovky, budete moci ochutnat nektar (nealkoholický ekvivalent francouzského vína) nebo obohatit své nitro zkoumáním bohaté francouzské kultury. Při výletu do Čínského Shang Simla rozhodně nemůžete vynechat setkání s mistrem bojových umění, který je vás navíc ochoten něco ze svých dovedností naučit. Asi nejzajímavější bude návštěva Egyptského naleziště Al Simhara, kde na hráče bude při průzkumu starověkých pyramid přímo dýchat historie. Tady je však třeba mít se na pozoru, protože mumie, zdánlivě spící věčným spánkem, se mohou ve svých sarkofázích probouzet. Na vašeho Simíka mohou také uvrhnout kletbu, která ho do dvou týdnů zabije, pokud nevykoná zvláštní rituál. Pokud se Sim stane mumií, bude se pohybovat pomaleji, mít omezené potřeby a také větší sílu. Zatím není jasné, zda bude moci prokletý Simík proklít další ve svém okolí, nicméně už je známo, že mumie může zemřít jen v ohni a po smrti se mění v jakéhosi "ducha".


The Sims 3: World Adventures
The Sims 3: World AdventuresNávštěvy zahraničí tedy nebudou samoúčelné a jejich absolvování se bude výrazně podílet na vývoji charakteru vašeho Simíka. Mimo to ho také každý výlet velmi potěší, z čehož vyplývá rychlejší přibývání bodů životního štěstí, potřebných k dosažení životního snu - hráči, kteří si zakoupí datadisk, tedy budou ve výhodě. Navíc na každé z cest mohou přijímat úkoly, za jejichž splnění dostanou přístup k tajným pokladům, naučí se novým dovednostem a využijí zajímavé šance, které se jim mohou naskytnout.


The Sims 3: World Adventures

Aby však vůbec mohl vycestovat, musí si Simík nastřádat dostatek "vízových bodů". Pokud jich má dost, může si dovolenou objednat z domu, což mu zajistí lepší místo v kempech a podobně. Počet těchto bodů tak určuje, jak dlouho se můžete v cizí zemi zdržet.

The sims 3

19. října 2012 v 19:01 | GabuškaThe sims 3 základní hra

Systémové požadavky:

PRO WINDOWS XP
 • Procesor 2,0 GHz P4 nebo obdobný
 • 1 GB RAM
 • Grafická karta 128 MB s podporou pro Pixel Shader 2.0
 • Nejnovější verze DirectX 9.0c
 • Microsoft Windows XP (servisní balíček 2)
 • Alespoň 6,1 GB místa na pevném disku a alespoň 1 GB dalšího místa navíc pro vlastní obsah a uložené hry.
PRO WINDOWS VISTA
 • Procesor 2,4 GHz P4 nebo obdobný
 • 1,5 GB RAM
 • Grafická karta 128 MB s podporou pro Pixel Shader 2.0
 • Microsoft Windows Vista (servisní balíček 1)
 • Alespoň 6,1 GB místa na pevném disku a alespoň 1 GB dalšího místa navíc pro vlastní obsah a uložené hry.
U počítačů s operačním systémem Windows, které mají integrované grafické čipové sady, hra vyžaduje alespoň:
 • Integrovaná čipová sada Intel, GMA 3. série nebo vyšší.
 • Procesor 2,6 GHz Pentium D nebo 1,8 GHz Core 2 Duo nebo obdobný
 • 0,5 GB dodatečné paměti RAM
Obrazky:
http://trojka.thesims2.cz/screens/72s.jpg


Popis: The sims 3....


Zatímco v Sims 2 byla hráčova rodinka uvězněna na jednom pozemku, v Sims 3 může bez jakékoliv načítající obrazovky odejít k sousednímu domu, do nedalekého parku, na nákup nebo jen tak na procházku, objevovat křivolaké uličky, osamělé odpadkové koše a horská jezera. Je příjemné vidět kolem svého domku jiné domky, ne prázdno nebo nemotorné obrysy, je dobré vědět, že je možné kdykoliv kamkoliv jít, v praxi ale hráč stráví stejně nejvíce času doma a "otevřenost" světa znamená prostými slovy absenci oněch načítacích obrazovek, ne to, že by simík trávil víc času venku, mezi sousedy a přáteli.
Vše se odehrává v Sunset Valley, není zde na výběr měst víc, a chceme-li hrát za více rodin, musíme si město naklonovat, protože se celé ukládá a mění spolu s rodinou, za kterou hrajeme. Hodně veřejných budov funguje tak, že sim vejde dovnitř a po nějaké době zas ven a nemůžeme ovládat, ba ani nevidíme, co se děje mezitím. To jistě proto, aby mohly k Sims 3 vycházet datadisky podobné těm z předchozích dílů, zaměřené například na bary a restaurace, rekreaci nebo byznys, propracovávající vždy některý z těchto prozatím skrytých domů. Trochu vyděračský přístup k věci. V Sims 3 se také nemění počasí, není zde akademie ani nemůžeme jet na dovolenou nebo vlastnit víc domácích zvířat než zlatou rybičku.

Cheaty:

Aby se vám otevřelo okno na cheaty stiskněte!!!

Ctrl+ Alt+ C

Potom napište některý z následujících kódů a stiskněte [Enter] pro aktivaci funkce tohoto cheatu. Poznámka: Ve Windows Vista se vám může konzole otevřít až po stisknutí kláves [Ctrl] + [Windows] + [Shift] + C

Jednotlivé cheaty:
 • help = Zobrazí většinu cheatů
 • Kaching = Přidá 1,000 Simolenů
 • Motherlode = Přidá 50,000 Simolenů
 • moveObjects [on nebo off] = Odstraní omezení na půdorys pro veškeré umísťování objektů v režimech nákupu a výstavby. Odstraní omezení nástroje ruky pro objekty, které jsou používány, nebo které se za běžných okolností nedají přesunout. Použití tohoto cheatu může způsobit potíže s herními prvky, hledáním cesty, vytvářením skrytých herních objektů a jejich manipulací atd. Vezměte také na vědomí, že tento cheat vám umožňuje manipulovat i s objekty,se kterými běžně manipulovat nelze, například se Simíky. Pokud tyto objekty vymažete, není možné je zí**** zpátky! Dávejte proto pozor!
 • resetSim [jméno] [příjmení] = Pokud se náhodou stane, že se Simík "zasekne" při interakci nebo někde ve městě, případně se něco zasekne v něm, použijte tento cheat. Nové zobrazení Simíka může chvíli trvat. Důvodem je, že zvolený Simík je znovu sestavován.
 • testingCheatsenabled [true nebo false] = Po povolení cheatu "testingCheatsenabled true" můžete také podržet [Shift] a kliknout na následující objekty pro nové interakce:Poštovní schránka!!! , Práce!!!, Země!!!,

Zapnutí testovacích cheatů je uvede do chodu některé další cheaty nebo funkce:

se zapnutým můžete chytit myší potřeby simíka a táhnout libovolným směrem, tedy mu potřebu jak vyplnit, tak vyprázdnit.
(Hra musí běžet, nesmíte mít zapnutou pauzu!)