The sims 3 Cestovní horečka

20. října 2012 v 5:51The sims 3 Cestovní horečkaVezměte své Simíky na dobrodružství jejich života s The Adventures Sims 3 World. Průvodce své Simíky s vyhlášeným štěstí-nebo potenciální zkázy. Vezměte své Simíky do exotických destinací shánět skryté poklady. Odhalit nové dovednosti, poznat nové rysy osobnosti a sbírat odměny, pokud vaše Sims uspět. Prozkoumejte starobylé hrobky v pyramidách Egypta, umění mistrů bojových na Dálném východě, a objevovat bohatou kulturu a slavné pamětihodnosti Francie. Dobrodružství je na obzoru - co se vaši Simíci objevit?V každé ze tří nových zemí, Francii, Číně a Egyptě, bude váš Simík moci procházet tamní pamětihodnosti. Pokud se se svým Simíkem vypravíte do slunného Francouzského letoviska Champs Les Sims, krom návštěvy dominanty Paříže, Eiffelovky, budete moci ochutnat nektar (nealkoholický ekvivalent francouzského vína) nebo obohatit své nitro zkoumáním bohaté francouzské kultury. Při výletu do Čínského Shang Simla rozhodně nemůžete vynechat setkání s mistrem bojových umění, který je vás navíc ochoten něco ze svých dovedností naučit. Asi nejzajímavější bude návštěva Egyptského naleziště Al Simhara, kde na hráče bude při průzkumu starověkých pyramid přímo dýchat historie. Tady je však třeba mít se na pozoru, protože mumie, zdánlivě spící věčným spánkem, se mohou ve svých sarkofázích probouzet. Na vašeho Simíka mohou také uvrhnout kletbu, která ho do dvou týdnů zabije, pokud nevykoná zvláštní rituál. Pokud se Sim stane mumií, bude se pohybovat pomaleji, mít omezené potřeby a také větší sílu. Zatím není jasné, zda bude moci prokletý Simík proklít další ve svém okolí, nicméně už je známo, že mumie může zemřít jen v ohni a po smrti se mění v jakéhosi "ducha".


The Sims 3: World Adventures
The Sims 3: World AdventuresNávštěvy zahraničí tedy nebudou samoúčelné a jejich absolvování se bude výrazně podílet na vývoji charakteru vašeho Simíka. Mimo to ho také každý výlet velmi potěší, z čehož vyplývá rychlejší přibývání bodů životního štěstí, potřebných k dosažení životního snu - hráči, kteří si zakoupí datadisk, tedy budou ve výhodě. Navíc na každé z cest mohou přijímat úkoly, za jejichž splnění dostanou přístup k tajným pokladům, naučí se novým dovednostem a využijí zajímavé šance, které se jim mohou naskytnout.


The Sims 3: World Adventures

Aby však vůbec mohl vycestovat, musí si Simík nastřádat dostatek "vízových bodů". Pokud jich má dost, může si dovolenou objednat z domu, což mu zajistí lepší místo v kempech a podobně. Počet těchto bodů tak určuje, jak dlouho se můžete v cizí zemi zdržet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama